•• Öğrenci Görüşleri
Yorum Yaz
Üniversite kaydı için afyona geldiğimde bütün yurtları gezmiştim en cazip kampüs yurdu geldi bana.gerçekten o kadar yurt arasından en kaliteli rahat edebileceğimyurt orası die düşündüm ve öyle de oldu.temizlik konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadım ayrıca yemekleride çok lezzetli ve kaliteli yeni gelecek arkadaşlara tavsiyemdir mutlaka kampüs yurduna uğrayın ve ilk tercihinz kampüs erkek öğrenci yurdu olsun
Akif Durmaz 28.01.2011    |  AFYON
Hayatımın kocaman 2.5 yılını farklı yurtlarda geçirdim. İlk yıl Afyonkarahisar'a geldiğimde kalınabilecek doğru dürüst bir yer bile yoktu. Bu şartlar altında ilk yılımda bir yurda yerleştim. Ertesi sene Erasmus programı kapsamında yurt dışında yarım dönem daha yurtta kaldım. 1.5 yıllık ev tecrübemin ardından, son senemde tesadüfen bulduğum Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu'nda ikamet ettim.

İdarecilerimiz hiçbir masraftan kaçınmamakta, öğrencilerin her isteklerine makul yaklaşabilmektedir. Toplu yaşamanın sıkıntılarından dolayı zaman zaman aksaklıklar yaşanmasını 2.5 yıllık yurt tecrübeme dayalı olarak söylebilirim. Yurdumuzda ilk sene karşılaşılabilecek sorunlardan kaynaklı sendromlar en iyi şekilde aşıldı ve ilk sınavından başarıyla geçti.

Kampüs Erkek Öğrenci Yurduna ilk yılında yıldızlı pekiyi veriyorum. Kampüs Öğrenci Yurdu'na uğramadan karar vermeyin.

Berkay Karabulut: 28.01.2011    |  ADANA
Toplu yaşamanın elbette çokca zorlukları var. Çözüm yolu ise birbiriniz ile iyi biçimde kurulabilecek iletişimden geçmektedir. Bu yıl yurdumuzda, unutulamayacak arkadaşlara imza attık. İdarecilerimiz sorunlarımıza ve bize karşı çok ilgililerdi. Kısa sürede çözüm aradılar ve makul düzeyde ki tüm isteklerimizi yerine getirdiler.

Yurdun en büyük sorunlarından biri bazı öğrenci arkadaşların download yapmasından kaynaklı internetin yavaşlaması oldu. Kahvaltı konusunda da daha farklı olunabilirdi. Önümüzde ki yıl itibariyle farklı şeyler yapılacağı söyleniyor ama göreceğiz. Ben tüm idarecilerimize ve personelimize teşekkürlerimizi iletiyorum
Nazif Hacımurat: 28.01.2011    |  AFYON
Bu sene yurdumuzun ilk senesi olmasına rağmen genel olarak az sorunsuz bir yıl geçirdik. Yurdumuz gibi bizde üniverite de öğrenim hayatımızın ilk senesini yaşamaktayız.

Daha önce yurtlar hakkında çok da fazla bilgim olmamasına karşın, ilk senemizde beklentilerimiz düzeyinde bir yıl geçirdik. Sorunlarımızla ilgilenen öğrenciyle birebir diyalog halinde bulunan yurt yöneticilerimize teşekkür ederim.

Sinan Özer 28.01.2011    |  AFYON
Yurtlar ilk senesi olanlar için daha önemlidir bi bakıma.. İyi bir araştırma gerekir; olanakları neler? rahat bi yermi? ulaşım nasıl? temizlik yemek vs.. Bu bilgileri de en kesin kaynak olarak, daha önce orada kalıp yaşayan öğrencilere (Bizlere) sorarak öğrenebilirsiniz. Ulaşım konusunda hiç bi sıkıntı olmuyor. Yurt şehrin tam merkezinde yer aldığı için, son derece avantajlı. Kampüse giden minibüsler yurdun hemen arka kapısından kalkıyor.

Rahatlık konusunda yurt daha yeni olduğundan her eşyası temiz ve güzel, yemek ise ustamız bi harika tabiki seneyede gelicek yenilikler vaatler var.. Bunlar gayet hoşumuza gittiğinden ben tekrar kaydımı yaptırmış bulunmaktayım.
İsmail Aygun 28.01.2011    |  AFYON
Buraya ilk geldiğimde toplu yaşamla ilgili şüphelerim vardı. Sonra zaman geçtikçe anladım ki burası Afyon' da kalabileceğim en iyi yerlerdenmiş biriymiş. Temizlik anlayışıyla, güzel yemekleriyle son derece kaliteli olan yurdumuzda ilk yıl zaman zaman internet sorunları yaşadık. Ancak bunu anlayışla karşılamamız gerektiğini düşünüyorum. Herşeyten öte en onemlisi burada iyi arkadaslıklar kurmayı başardım. Başlangıçtaki şüphelerimde böylece yersiz cıktı ve gelecek senemide burada geçirmeyi düsünüorum.

Egemen Arslankiray 28.01.2011    |  AFYON