•• İmkanlarımız
• Şehir merkezinde her yöne kolay ulaşım,

• 1-2-3-4 kişilik konforlu odalar

• 24 saat sıcak su, sabah kahvaltı ve akşam yemeği

• Etüt salonu, kütüphane

• Tüm odalarda televizyon, telefon

• Tüm odalarda kablosuz internet
• Kafeterya, TV salonu (LCD ekran )

• Spor salonu

• Çamaşırhane ve ütü odası

• Dinlenme ve ziyaretçi salonu, terasta çay keyfi

• Güvenlik, kamera sistemli güvenlik, asansör

• Periyodik temizlik imkanlarımız arasındadır.
odalarımız
spor salonu
tv
Odalarımız

Kampus Erkek Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığı'ndan daha fazla kontenjan almış olmasına rağmen 135 öğrenci barındırma kapasitesine sahiptir. Bunun sebebi, yurdumuz öğrencilerine daha ferah bir yaşam alanı sağlamak, daha sağlıklı ilgi ve alaka göstermek ve daha kaliteli bir hizmet sunmaktır. Odalarımız 1, 2, 3, 4 kişilik odalar olmak suretiyle 4 gruba ayrılır. Bütün odalarda her öğrencinin kendisine ait çalışma masası, kitaplığı, sandalyesi kilitli çekmeceli gar dolabı, komodini, bazalı karyolası, ortopedik yatağı, elyaf yastık ve battaniyesi bulunmaktadır. Her odada televizyon, Mini buzdolabı, kablosuz internet erişimi sunulmaktadır.

Yiyecek ve İçecek Hizmetleri

Sabah kahvaltısı, hafta içi 07:00-09:00 saatleri arasında sunulmaktadır. Akşam yemekleri ise, 18:30-20:30 saatleri arasında servis edilmektedir. İkinci öğretimde okuyan öğrenciler için akşam yemeği servisi 18:30-21:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Yemek listelerimiz yurt öğrencilerinin genel istekleri dikkate alınarak belirlenmektedir. Kahvaltı ve akşam yemeklerinde sunulan yiyecekler türlerine göre, uzman diyetisyen tarafından yetişkin bir insanın bir günlük besin ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak şekilde vitamin ve kalori hesabı yapılarak hazırlanır. Bütün yiyecekler, Gıda Komisyonu denetiminde usta aşçılarımız tarafından, açık mutfağımızda özenle hazırlanmaktadır. Sabah kahvaltıları günün menüsüne uyum gösteren en az 5 çeşit kahvaltılık sunulmaktadır. Sabah kahvaltılarında dönüşümlü olarak yine günün menüsüne uyum sağlayacak şekilde ekstra ilaveler verilmektedir. Akşam yemeklerimiz ise 4 çeşit olup yemek saati bitene kadar sıcak tutularak porselen yemek takımlarıyla self servis olarak sunulmaktadır. Ramazan aylarında oruç tutmak isteyen öğrencilere sahur yemeği hazırlanır. Ayrıca yurdumuzda, öğrencilerimizin sıcak içecek ihtiyaçları 24 saat ortak kullanıma açık sıcak-soğuk su sebillerinden temin edebilmektedir.

Bilgisayar ve İnternet Salonu

Öğrencilerimiz, bilgisayar salonunda 24 saat boyunca ortak kullanıma açık olan bilgisayarlardan internet dahil olmak üzere diledikleri her an istifade edebilmektedirler.

Etüd Salonu

Her öğrencinin kendi odasında kendisine ait bir çalışma masası olmasına rağmen, sessiz ve sakin bir ortamda veya arkadaşları ile birlikte çalışmak isteyen öğrenciler, yine 24 saat boyunca ortak kullanıma açık olan etüt salonlarından diledikleri her an istifade edebilirler. Kütüphanemiz 24 saat boyunca ortak kullanıma açık olup, öğrencilerimiz diledikleri zaman kütüphanemizden faydalanabilirler.

Teras Katında Dinlenme ve Çay Keyfi

Salonumuzda televizyon seyretmek veya sinema keyfi yaşamak isteyenler için ayrıca büyük ekran televizyon ve DVD Player bulunmaktadır. Dinlenme salonumuz yine 24 saat boyunca ortak kullanıma açık olup dileyen öğrencilerimiz diledikleri zaman dinlenme salonunda vakit geçirebilirler.

Temizlik

Tüm ortak kullanım alanları (wc ve banyolar) her gün, odaların temizliği periyodik olarak görevlilerimiz tarafından yapılmaktadır. Nevresim, çarşaf ve yastık temizliklerini öğrencilerimiz, istedikleri her an gorevlilerimize teslim ederek ucretsiz olarak yıkatabilmektedirler. İhtiyaç olduğu takdirde tüm nevresim takımlarının temizliği yapılmaktadır.

Spor Salonu

Yurdumuza ait çeşitli spor aletlerinin bulunduğu bir spor salonumuz bulunmaktadır. Tüm öğrencilerimiz bu hizmetten faydalanabilirler.